REGGAE PARTY Medial Banana- Urban Robot- Ostrava

18.02.2023

Marley Club, Černá louka, OstravaPopis akce REGGAE PARTY Medial Banana- Urban Robot- Ostrava

MARLEY club —> už název klubu si říká o pořádnou REGGAE PARTY! Takže je čas to rozjet v rytmech REGGAE/ROOTS/DANCE HALL

Bude to velkolepé, svojí návštěvou nás poctí zpěváci ze slovenské kapely MEDIAL BANANA, Pokyman a Erik se svou našlapanou riddim show, kterou doprovodí sám velký Dj Simple Sample - jeden ze zakladatelů a organizátorů Uprising festivalu. Rozhodně si nesmíš nechat ujít legendární songy jako “Horehronie”, „Sójové rezne" a nebo „Reggae Muzika”

Pozor!

To ale není vše, jako další hosté přijedou Mic-key Dreadalist (MC/producent) a Raazyph (DJ/producent) dohromady jsou URBAN ROBOT. Společně propojují reggae s hip-hopem, satirické texty se dotýkají aktuálních hrozeb a problémů společnosti. Výslednou tvorbu nazývají jako „Urban reggae”. Od nich si dáme hity jako „Co bude dál”, „Škola volá” a taky „Horší nebudem”

Zbytek večera nás budou doprovázet dva DJs

Jako první Drajnoška, rodák z Vysočiny žijící ve Zlíně, který nás nakopne porcí reggae a dub music z vinylů. Ač na scéně se objevuje něco málo přes rok tak nám rozhodně nabídne kvalitní poslech co vás rozhýbe..

Tuto velkolepou PARTY zakončí kdo jiný než Ghetto Rocka (Ghetto Vibez) známý taky jako DJ Tamman (Wicked Sound) patří mezi nejlepší české reggae DJs, vyhrál Young Gunz soundclash a dlouhé roky jste jej mohli slyšet na rádiu Helax. Ghetto to je Ostrava, Vibez to je reggae, dancehall, rap a moombahton!

TOHLE BUDE OPRAVDU LEGENDÁRNÍ !!!REGGAE PARTY Medial Banana v únoru 2023 v Ostravě v klubu MarleyCena:320 Kč


PRODEJ VSTUPENEK REGGAE PARTY Medial Banana- Urban Robot- Ostrava -Marley Club, Černá louka, Ostrava

KOUPIT VSTUPENKY

REGGAE PARTY Medial Banana- Urban Robot- Ostrava -Marley Club, Černá louka, Ostrava

Zaslat odkaz na kulturní akci REGGAE PARTY Medial Banana- Urban Robot- Ostrava -Marley Club, Černá louka, Ostrava na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?Přidat kulturní akci Přidat koncert v Ostravě ZDARMA