MichalFest 2020- festival Ostrava- Ewa Farna, Sebastian a další

12.6.2020-13.6.2020

NKP Důl Michal, Československé armády 95, OstravaPopis akce MichalFest 2020- festival Ostrava- Ewa Farna, Sebastian a další

MichaFest
nejpohodovější ostravský festival, kde si můžete užít pestrý dvoudenní koktejl skvělé muziky různých žánrů v nádherném areálu Dolu Michal v Ostravě-Michálkovicích.

Kromě kvalitního hudebního programu připravujeme také tradičně pestrý program pro ty, kteří přijdou se svými dětmi. Opět chystáme bohatý doprovodný program ve volnočasové zóně, zahrnující kromě skákacích atrakcí také pestrou nabídku herních, sportovních a výtvarných aktivit.
Pokud chcete strávit příjemný víkend plný skvělé muziky v příjemném prostředí s příjemnými lidmi, je MichalFest tou pravou volbou!

Děti, které nedosáhly věku 7 let, zdarma bez vstupenky
DĚTSKÁ VSTUPENKA
Osoby ve věku od 7 let, které nedosáhly 16 let věku, vstup na dětskou vstupenku za 60 Kč, kterou je možno zakoupit JEDINĚ A POUZE současně s nákupem vstupenky pro dospělé, ne dříve ani později. Ke každé vstupence lze v nákupním košíku nebo na prodejním místě přikoupit až 3 dětské vstupenky.
Pozor! Jakýkoliv vstup a přítomnost v areálu pro návštěvník, kteří nedosáhli věku 16 let, jen v doprovodu dospělé osoby s platnou vstupenkou!
https://www.ticketportal.cz/event/MichalFest-2020

MichalFest 2020- festival Ostrava- Ewa Farna, Sebastian a další -NKP Důl Michal, Československé armády 95, Ostrava

Zaslat odkaz na kulturní akci MichalFest 2020- festival Ostrava- Ewa Farna, Sebastian a další -NKP Důl Michal, Československé armády 95, Ostrava na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?Přidat kulturní akci Přidat koncert v Ostravě ZDARMA