MARTIN BARRE BAND/An Evening of Blues - Rock - Tull/- koncert v Ostravě

16.10.2019

20:00

Rock and Roll Garage OstravaPopis akce MARTIN BARRE BAND/An Evening of Blues - Rock - Tull/- koncert v Ostravě

Jethro Tull’s MARTIN BARRE & BAND se svým klasickým rockem zavítá na podzim do Prahy a Ostravy.

Fanoušci klasického roku připravte se vydařený letošní podzim. Zásluhu na tom bude mít vynikající kytarista Jethro Tull a držitel Grammy MARTIN BARRE, který zavítá v říjnu se svým projektem Jethro Tull’s Martin Barre & Band hned dvou českých měst!

Barre byl spolu s Ianem Andersonem tváří legendární rockové kapely Jethro Tull. Martin Barre působil jako kytarista této britské ikony od roku 1969 a objevil se na všech albech Jethro Tull s výjimkou debutu. Během své kariéry spolupracoval s opravdovými velikány jako například Paule McCartney, Phil Collins, Jimi Hendrix a spoustou dalších.

Je nám proto ctí oznámit, že tato prog rocková legenda JETHRO TULL'S MARTIN BARRE & BAND zavítá 15. října do pražského Paláce Akropolis a o den později 16. října do Garage v Ostravě a v rámci "An Evening of Blues, Rock, and Tull" představí jak sólovou tvorbu, tak staré fláky z repertoáru Jethro Tull.

Tak si nenechte tento skvělý a pohodový koncert ujít!

Cena:790,-


PRODEJ VSTUPENEK MARTIN BARRE BAND/An Evening of Blues - Rock - Tull/- koncert v Ostravě -Rock and Roll Garage Ostrava prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

MARTIN BARRE BAND/An Evening of Blues - Rock - Tull/- koncert v Ostravě -Rock and Roll Garage Ostrava

Zaslat odkaz na kulturní akci MARTIN BARRE BAND/An Evening of Blues - Rock - Tull/- koncert v Ostravě -Rock and Roll Garage Ostrava na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?Přidat kulturní akci Přidat koncert v Ostravě ZDARMA