Koncert TUBLATANKA + ARGEMA- Ostrava- 40 ROCKOV- DOBRÍ PRIATELIA TOUR

30.11.2023

19:00

Hala TATRAN OstravaPopis akce Koncert TUBLATANKA + ARGEMA- Ostrava- 40 ROCKOV- DOBRÍ PRIATELIA TOUR

Koncert Tublatanka 40 rockov
Dobrí priatelia tourMoc se omlouváme, ale již jednou přeložený ostravský koncert "Dobrí priatelia tour" k výročí 40 let a nové desce se opět přesouvá. Důvodem je další prodleva v dokončení rekonstrukce RT Torax areny. Termín 30.11. 2023 zůstává, všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, novým místem konání je Bonver arena Ostrava (Tatran).

Děkujeme moc za pochopení, nedodržení termínu rekonstrukce jsme bohužel nemohli ovlivnit.

Produkce Tublatanka tour

 

Tublatanka slaví 40 let novým albem a velkolepým turné!

Přední slovenská rocková skupina Tublatanka má za sebou velice bohatou historii. Vznikla kolem roku 1982 a v následujících desetiletích přinesla hity jako Pravda víťazí, Žeravé znamenie osudu, Láska, drž ma nad hladinou, Šlabikár, Skúsime to cez vesmír, Priateľ, Dnes a mnoho dalších.

Za svojí existenci vydala Tublatanka jedenáct řadových alb a nyní přichází po jedenácti letech s novou deskou! Pro ni současná podoba kapely ve složení Maťo Ďurinda, Juraj Topor a Peter Schlosser připravila čtrnáct nových písní. U příležitosti této novinky a zároveň výročí 40 let tato trojice vyráží na první opravdové turné po České republice pod názvem „Dobrí priatelia“!

Legenda československé rockové scény během podzimu 2023 objede třináct prestižních míst. Jako speciální host na všech koncertech turné vystoupí Argema! Ta shodou okolností dosáhla stejného milníku tento rok.

 „Tublatanka Dobrí priatelia tour” startuje 28. září v Plzni a závěr připadne na pražskou a brněnskou sportovní halu 9. a 10. listopadu. Pro turné plánuje kapela i její host speciální playlisty, strhující show se speciální scénou, efekty a hlavě neopakovatelný hudební zážitek. Vždyť půjde o první plnohodnotné turné v tak bohaté historii kapely a spojení prezentace nového alba s kulatým výročím. To si rozhodně nenechte ujít!

Předprodej bude zahájen 21.12. v síti Ticketstream a na stránkách kapely si můžete objednat speciální promo balíček vstupenky a nového alba. Více informací hledejte na www.tublatanka.sk.


Sleva 50% ze standardní ceny pro děti do 12 let (včetně) k dispozici online i na prodejních místech. Účastník uplatňující nárok na slevu se prokáže příslušným průkazem na místě konání akce, např. kartičkou pojištěnce.
Slevy ZTP a jiné nejsou poskytovány.
ZTP/P na místě zdarma, doprovod 50 % vstupného na místě.Koncert TUBLATANKA + ARGEMA v listopadu 2023 v Ostravě- 40 ROCKOV- DOBRÍ PRIATELIA TOURCena:890,-


PRODEJ VSTUPENEK Koncert TUBLATANKA + ARGEMA- Ostrava- 40 ROCKOV- DOBRÍ PRIATELIA TOUR -Hala TATRAN Ostrava prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Koncert TUBLATANKA + ARGEMA- Ostrava- 40 ROCKOV- DOBRÍ PRIATELIA TOUR -Hala TATRAN Ostrava

Zaslat odkaz na kulturní akci Koncert TUBLATANKA + ARGEMA- Ostrava- 40 ROCKOV- DOBRÍ PRIATELIA TOUR -Hala TATRAN Ostrava na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?Přidat kulturní akci Přidat koncert v Ostravě ZDARMA