Koncert TUBLATANKA 40 ROCKO + ARGEMA- Ostrava- DOBRÍ PRIATELIA TOUR

30.11.2023

19:00

RT TORAX ARENA (zimní stadion SAREZA) OstravaPopis akce Koncert TUBLATANKA 40 ROCKO + ARGEMA- Ostrava- DOBRÍ PRIATELIA TOUR

Koncert Tublatanka 40 rockov
Dobrí priatelia tourVážení fanoušci Tublatanky.

Vážíme si toho, že jste si koupili lístek na výroční turné "Dobrí priatelia tour 2023". Bohužel ostravskou zastávku musíme přesunout na jiný termín, protože došlo k prodlevě stavebních prací na rekonstrukci haly.

Vaše vstupenky zůstávají v platnosti pro nové datum: 30.11. 2023 RT Torax Arena, vstup 18:00, start 19:00

 

Pokud vám termín nevyhovuje, je možné vstupenky vrátit do 30.9.2023 v místě zakoupení vstupenek. Pro online nákupy je třeba vyplnit formulář zde: https://www.ticketstream.cz/refundace.

 

 

Děkujeme moc za pochopení a těšíme se na vás!

Tubtalanka-tour.cz tým

 

 

Tublatanka slaví 40 let novým albem a velkolepým turné!

Přední slovenská rocková skupina Tublatanka má za sebou velice bohatou historii. Vznikla kolem roku 1982 a v následujících desetiletích přinesla hity jako Pravda víťazí, Žeravé znamenie osudu, Láska, drž ma nad hladinou, Šlabikár, Skúsime to cez vesmír, Priateľ, Dnes a mnoho dalších.

Za svojí existenci vydala Tublatanka jedenáct řadových alb a nyní přichází po jedenácti letech s novou deskou! Pro ni současná podoba kapely ve složení Maťo Ďurinda, Juraj Topor a Peter Schlosser připravila čtrnáct nových písní. U příležitosti této novinky a zároveň výročí 40 let tato trojice vyráží na první opravdové turné po České republice pod názvem „Dobrí priatelia“!

Legenda československé rockové scény během podzimu 2023 objede třináct prestižních míst. Jako speciální host na všech koncertech turné vystoupí Argema! Ta shodou okolností dosáhla stejného milníku tento rok.

 „Tublatanka Dobrí priatelia tour” startuje 28. září v Plzni a závěr připadne na pražskou a brněnskou sportovní halu 9. a 10. listopadu. Pro turné plánuje kapela i její host speciální playlisty, strhující show se speciální scénou, efekty a hlavě neopakovatelný hudební zážitek. Vždyť půjde o první plnohodnotné turné v tak bohaté historii kapely a spojení prezentace nového alba s kulatým výročím. To si rozhodně nenechte ujít!

Předprodej bude zahájen 21.12. v síti Ticketstream a na stránkách kapely si můžete objednat speciální promo balíček vstupenky a nového alba. Více informací hledejte na www.tublatanka.sk.


Sleva 50% ze standardní ceny pro děti do 12 let (včetně) k dispozici online i na prodejních místech. Účastník uplatňující nárok na slevu se prokáže příslušným průkazem na místě konání akce, např. kartičkou pojištěnce.
Slevy ZTP a jiné nejsou poskytovány.
ZTP/P na místě zdarma, doprovod 50 % vstupného na místě.Koncert TUBLATANKA a ARGEMA v listopadu 2023 v Ostravě- TUBLATANKA 40 ROCKOV- DOBRÍ PRIATELIA TOURCena:890,-


PRODEJ VSTUPENEK Koncert TUBLATANKA 40 ROCKO + ARGEMA- Ostrava- DOBRÍ PRIATELIA TOUR -RT TORAX ARENA (zimní stadion SAREZA) Ostrava prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Koncert TUBLATANKA 40 ROCKO + ARGEMA- Ostrava- DOBRÍ PRIATELIA TOUR -RT TORAX ARENA (zimní stadion SAREZA) Ostrava

Zaslat odkaz na kulturní akci Koncert TUBLATANKA 40 ROCKO + ARGEMA- Ostrava- DOBRÍ PRIATELIA TOUR -RT TORAX ARENA (zimní stadion SAREZA) Ostrava na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?Přidat kulturní akci Přidat koncert v Ostravě ZDARMA