FRINKY TOWN- AUTA, ADRENALIN, ZÁŽITKY,, Kapitán DEMO- Ostrava

20.05.2023

10:00

CENTRUM LIBROS OstravaPopis akce FRINKY TOWN- AUTA, ADRENALIN, ZÁŽITKY,, Kapitán DEMO- Ostrava

Frinky Town AUTA. ZÁŽITKY. ADRENALIN.

Tati, vem nás na Frinky Town!

Jízdy na offroadovém polygonu trucktrialovým nebo třeba dakarským speciálem, projížďka v Hummeru, osmikolové Tatře a dalších netradičních terénních vozidlech. Na asfaltu se můžete svézt bokem i ve stopě závodními vozy a v areálu vyzkoušet mnoho dalších atrakcí v pohybu.
 

Hvězdní hosté ze světa motorsportu

Aktivity pro děti i dospělé

Přednášky a diskuze

Aktivní ukázky IZS

Ujetý koncert Kapitána Dema

Výstavní a prodejní sekce

A možná bude i vrtulník.
 

Vstup do areálu 199,-Kč. Vybrané aktivity a zážitky jsou zpoplatněny a můžeš si je koupit i předem na www.zazitkylibros.cz/cz/frinky-town. Co vše můžeš zažít průběžně aktualizujeme a doplňujeme. 


Vstupenky se slevou ZTP/P + doprovod (vstupenka pro dvě osoby za cenu jedné) jsou k dispozici online i na prodejních místech. Účastník uplatňující nárok na slevu se prokáže příslušným průkazem na místě konání akce.

Slevy ZTP, TP ani jiné nejsou poskytovány.

Děti do 5 let (včetně) mají vstup zdarma. 
Děti od 6 do 14 let (včetně) mají zlevněné vstupné k zakoupení online i na prodejních místech. Na místě konání může být vyžádán průkaz pro ověření věku, např.: kartička pojištěnce.
Rodina 2 dospělé a 2 děti (6-14 let) k zakoupení online i na prodejních místech.FRINKY TOWN v květnu 2023 v OstravěCena:459,-


PRODEJ VSTUPENEK FRINKY TOWN- AUTA, ADRENALIN, ZÁŽITKY,, Kapitán DEMO- Ostrava -CENTRUM LIBROS Ostrava prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

FRINKY TOWN- AUTA, ADRENALIN, ZÁŽITKY,, Kapitán DEMO- Ostrava -CENTRUM LIBROS Ostrava

Zaslat odkaz na kulturní akci FRINKY TOWN- AUTA, ADRENALIN, ZÁŽITKY,, Kapitán DEMO- Ostrava -CENTRUM LIBROS Ostrava na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?Přidat kulturní akci Přidat koncert v Ostravě ZDARMA