EVA BUREŠOVÁ a ONDŘEJ RUML/BENEFIČNÍ KONCERT/- Ostrava

11.12.2023

18:00

Evangelický Kristův Kostel OstravaPopis akce EVA BUREŠOVÁ a ONDŘEJ RUML/BENEFIČNÍ KONCERT/- Ostrava

Eva Burešová a Ondřej Ruml

Již tradičně pořádá Spolek Madleine projekt „Děti k dětem – Benefiční koncerty“, který se skládá celkem z šesti předvánočních koncertů konaných v městech Moravskoslezského kraje.

Koncerty se konají v prostorách kostelů ve spolupráci s dětmi z místních školních a výchovně vzdělávacích zařízení, a za účasti známého hudebního interpreta.

Snažíme se významně motivovat především sociálně či tělesně znevýhodněné děti a zvýšit tak pocit jejich osobní důležitosti, podpořit jejich zálibu v hudbě, přispět jim finančními prostředky, které sami těžko získávají. Cílem je umožnit těmto dětem získat nové zkušenosti v oblasti vystupování na veřejnosti, dáváme jim možnost setkat se osobně s populárními interprety či jejich vzory. Veškeré přípravy dětí vrcholí v den koncertu společným pěveckým vystoupením dětí a umělců.
Cena:890,-


PRODEJ VSTUPENEK EVA BUREŠOVÁ a ONDŘEJ RUML/BENEFIČNÍ KONCERT/- Ostrava -Evangelický Kristův Kostel Ostrava prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

EVA BUREŠOVÁ a ONDŘEJ RUML/BENEFIČNÍ KONCERT/- Ostrava -Evangelický Kristův Kostel Ostrava

Zaslat odkaz na kulturní akci EVA BUREŠOVÁ a ONDŘEJ RUML/BENEFIČNÍ KONCERT/- Ostrava -Evangelický Kristův Kostel Ostrava na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?Přidat kulturní akci Přidat koncert v Ostravě ZDARMA