Easter Party Ostrava- Ostrava

06.04.2023

Bonver Aréna, Cingrova 1, OstravaPopis akce Easter Party Ostrava- Ostrava

???????????????????????? ???????????????????? ???????????????????????????? ????????????????
Jak nejlépe zahájit velikonoční prázdniny, než si zajít pořádně zakalit.
Ve spolupráci s PEPINO a Fresh Radio jsme si pro Vás připravili našlapanou párty, která vypukne již 6.4. ve 20:00 v Bonver Aréna (????????????????????????) v Ostravě.

Na co se můžete těšit?
•LIGHTSTICK náramky u VSTUPU
  červený - úlet
  zelený - pozvi na drink
  žlutý - přišel jsem se bavit
•Fotobudka
•Balíčky PEPÍNO
•laser light show
•Nadupaný program se zvučnými DJ`s
•Nabité BARY s občerstvením

Za mixážní pulst se postaví nabitá sestava ve složení:

???????????????????? ???????????????????? - DJské duo, které v Česku řádí již několik let a jejich domovem je pražský DupleX. Pravidelně vystupují na největších českých festival jako je Mácháč Festival, Air Festival nebo ???????????????????? ???????????? ????????????????. Na svém kontě mají i zkušenosti ze zahraničí, kdy objeli několik zemí v Evropě a Asii.

???????????????? & ???????????????????????????? - Populární umělecké duo zaměřující se především na produkci vlastní hudby s českými i zahraničními hvězdami. Za zmínku jistě stojí jejich spolupráce s holandským Quintinem, se kterým vydali track s názvem Zoo Adventure pod značkou Spinnin ’Records.

???????????????????? - český DJ a producent, který působí na české taneční scéně od roku 2012. V tomto roce začal hrát v klubech na Moravě. Později se začal rozšiřovat po celé republice. Manažér Sergeie Barracudy.

???????????????????????????????? ???????????????????? - Ostravský DJ a producent, moderátor rádia FRESH, který preferuje Electro House & Progressive House. Má za sebou úspěšné párty v klubech a festivalech v České a Slovenské republice. Mezi jeho zastávky patří festivaly jako Mácháč Festival, Beats for Love a COLOURS Of Ostrava.

???????????????????????? ???????????????????????? - Na DJské scéně se pohybuje už čtrnáct let. Vystupoval na tuzemských festivalech jako Creamfields Central Europe, Mácháč nebo Beats for Love. Působí také na zahraničních akcích na Ibize, ve Švýcarsku, v Německu, Rakousku, Francii, Polsku a na Slovensku.

Lumír Mořkovský - Legenda mezi českým DJ`s a ředitel rádia FRESH, známý také v Polsku a Slovensku. Hrál na všech různých velkých festivalech, ve špičkových klubech, po boku hvězdných českých i zahraničních kolegů. 

???????????????????????????????????? ohledně LINE-UP již brzy zveřejníme.


Váš tým ????????????????????????????????????????.Cena:200 Kč


PRODEJ VSTUPENEK Easter Party Ostrava- Ostrava -Bonver Aréna, Cingrova 1, Ostrava

KOUPIT VSTUPENKY

Easter Party Ostrava- Ostrava -Bonver Aréna, Cingrova 1, Ostrava

Zaslat odkaz na kulturní akci Easter Party Ostrava- Ostrava -Bonver Aréna, Cingrova 1, Ostrava na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?Přidat kulturní akci Přidat koncert v Ostravě ZDARMA