Divokej Bill- koncert OSTRAVA- 25 LET TOUR

15.6.2023

18:00

Matěje Kopeckého 675/21, 708 00 Ostrava-PorubaPopis akce Divokej Bill- koncert OSTRAVA- 25 LET TOUR

Divokej Bill oslaví čtvrtstoletí své existence. “Bude to velký a divoký,“ vzkazuje kapela svým příznivcům

Vypadá to, že rok 2023 proběhne ve znamení Divokýho Billa. Oslavit 25 let na scéně se jeho členové rozhodli vydáním osmého studiového alba, venkovním koncertním turné, které bude čítat 25 zastávek napříč republikou a 19. 1. 2024 se vrátí do pražské O2 areny.

Nové album je teprve v procesu, ale jednu hudební novinku představila kapela již minulý týden a to v podobě videoklipu. Píseň Temný král složili a nahráli pro pokračování úspěšné filmové pohádky Princezna zakletá v čase, která v listopadu vstoupila do kin.

Oslava pětadvaceti let je plánována ve velkém stylu. „Od začátku naší existence jsme dávali důraz hlavně na živé hraní a možná proto s námi tolik našich fanoušků vydrželo. Slavit tedy budeme tak, jak to máme rádi. Od června do září odehrajeme pětadvacet open air koncertů. Celé jsme to velmi netradičně nazvali DIVOKEJ BILL – 25 LET,“ směje se kytarista Roman Procházka.Koncert Divokej Bill v červnu 2023 v Ostravě- 25 LET TOUR

Další koncerty skupiny Divokej Bill
Oficiální web skupiny Divokej Bill: https://www.divokejbill.cz/

divokejbill@divokejbill.cz
https://tickets.behindstage.com/divokejbill/divokej-bill-ostrava/12
Zaslat odkaz na kulturní akci Divokej Bill- koncert OSTRAVA- 25 LET TOUR -Matěje Kopeckého 675/21, 708 00 Ostrava-Poruba na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?Přidat kulturní akci Přidat koncert v Ostravě ZDARMA