BENEFIČNÍ KONCERT/THE TAP TAP/HOST: DAVID KOLLER- Ostrava

09.12.2020

19:00

Evangelický Kristův kostel OstravaPopis akce BENEFIČNÍ KONCERT/THE TAP TAP/HOST: DAVID KOLLER- Ostrava

Již tradičně pořádá Spolek Madleine projekt „Děti k dětem – Benefiční koncerty“, který se skládá celkem z šesti předvánočních koncertů konaných v městech Moravskoslezského kraje.

Koncerty se konají v prostorách kostelů ve spolupráci s dětmi z místních školních a výchovně vzdělávacích zařízení, a za účasti známého hudebního interpreta.

Snažíme se významně motivovat především sociálně či tělesně znevýhodněné děti a zvýšit tak pocit jejich osobní důležitosti, podpořit jejich zálibu v hudbě, přispět jim finančními prostředky, které sami těžko získávají. Cílem je umožnit těmto dětem získat nové zkušenosti v oblasti vystupování na veřejnosti, dáváme jim možnost setkat se osobně s populárními interprety či jejich vzory. Veškeré přípravy dětí vrcholí v den koncertu společným pěveckým vystoupením dětí a umělců.
Cena:790,-


PRODEJ VSTUPENEK BENEFIČNÍ KONCERT/THE TAP TAP/HOST: DAVID KOLLER- Ostrava -Evangelický Kristův kostel Ostrava prodej vstupenek Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

BENEFIČNÍ KONCERT/THE TAP TAP/HOST: DAVID KOLLER- Ostrava -Evangelický Kristův kostel Ostrava

Zaslat odkaz na kulturní akci BENEFIČNÍ KONCERT/THE TAP TAP/HOST: DAVID KOLLER- Ostrava -Evangelický Kristův kostel Ostrava na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?Přidat kulturní akci Přidat koncert v Ostravě ZDARMA